KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15821038
nr 1582 1038
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, "Defence of the gate of Longboyau". Ej signerad. Olja på pannå, 47x72 cm, yttermått inklusive ram: 64x89 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 27 november 2023
kl 21:00:07
27/11 20:55:07
- Klassiska
27 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska